Про UA Plant-Based

Метою кампанії UA Plant-Based є підтримка виробників, мереж роздрібної торгівлі та закладів, що мають у своєму асортименті рослинні позиції чи бажають розвиватися у цьому напрямку. Ми працюємо зі зміною суспільної думки про рослинне харчування, поширюємо науково обґрунтовану інформацію та прагнемо долучити Україну до всесвітнього «Plant-Based» руху. 

Світ змінюється, а разом із ним змінюються й харчові звички людей. За прогнозами The Good Food Institute (GFI), глобальний ринок рослинних альтернатив сягне близько 30 мільярдів доларів до 2025 року, ставши одним із найперспективніших сфер бізнесу. У деяких місцях світу до двох третин людей обирають флекситаріанство, близько двох мільйонів громадян України не вживають м’яса, і ще більше намагаються зменшувати його споживання. Змінюється не лише наповнення наших холодильників, а й весь спосіб життя!

Водночас соціальна відповідальність, екологічна свідомість і турбота про здоров’я споживачів стали важливими показниками якості підприємств. Впровадження рослинних альтернатів і підтримка новітніх технологій стали фінансово вигідними та престижними напрямками роботи у світі та в Україні. 

Тож група досвідчених експертів та експерток створила кампанію UA Plant-Based для підтримки бізнесів, що готові реагувати на нові потреби споживачів і ставати соціально відповідальнішими. Наша робота ґрунтується на світовому досвіді рослинної кухні та найновіших світових тенденціях. Щоб ефективніше працювати з бізнесами й споживачами, ми використовуємо маркетингові та соціальні дослідження. Також створюємо умови для нетворкінгу між виробниками, продавцями та закладами публічного харчування.

Ви можете нам довіряти!

Участь у нашій безоплатній кампанії допоможе вам долучитися до світового тренду, стати ближчими до клієнтів і зробити свій внесок у покращення світу. Попит на рослинні продукти та страви невпинно зростає, щомісяця з’являється все більше виробників, магазинів і закладів з рослинними позиціями. Зараз найкращий момент стати частиною цього руху, і ми вам у цьому допоможемо.

Бажаєте співпрацювати з нами? Напишіть на пошту: contact@uaplantbased.com.ua